Aktuális hírek

DÖK-túra a Zádor-várhoz

Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

Hagyományteremtő céllal ezentúl minden évben egyik túránkat egy olyan településen, illetve annak környékén szeretnénk tartani, ahonnan diákjaink iskolánkba járnak.
Ezért a tavaszi DÖK-túránk keretében Pécselyen a Zádor-várat látogatjuk meg, ahol a most zajló régészeti feltárásokról rövid kis bemutató előadást is meghallgathatunk. Szerencsés esetben az éppen virágzó gyöngyvirágmezőt is megleshetjük. A várban szalonnasütést tervezünk - amelyhez kérjük, mindenki gondoskodjon a saját sütnivalójáról -, majd visszafelé indulva megkóstolhatjuk a Pécselyt és Balatonszőlőst is ivóvízzel ellátó Zádor-forrás tiszta vizét.
Ezúton szeretnénk kérni az itt lakó családokat, lehetőségük szerint csatlakozzanak túránkhoz, hogy útközben meséljenek falujukról, nevezetességeiről, helyi sajátosságokról, legyenek házigazdáink!
Találkozzunk 2019.04.27-én szombaton 10 órakor Pécselyen a bolt előtti parkolóban(óvodával szemben)!
Mindenkit szeretettel vár Heni néni és Tibor bácsi
Ha valakinek az oda-és hazajutás gondot jelent, jelezze nekünk, segítünk!

Tavaszi szünet - 2019.

Iskolánkban a tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap 2019.04.17. (szerda), a szünet utáni első tanítási nap 2019.04.24. (szerda).

Minden diákunknak és családjaiknak áldott ünnepeket, jó pihenést kívánunk!

Tihany Iskoláért Alapítvány

Hálásan gondolunk az alapítvány létrehozóira, dr. Varjú Istvánra valamint Kovács Leventére. Az ő kezdeményezésük nélkül számos rendezvényünk, beruházásunk nem valósulhatott volna meg.

Tisztelt Szülők!

A Tihany Iskoláért Alapítvány adószáma:
18915095-1-19

Bankszámlaszám: 10400425-50526776-78651007

Szeretnénk megköszönni azoknak a támogatását, akik 2016-ben felajánlották adójuk 1 %-át iskolánk alapítványának.  Az előző évi személyi jövedelemadó 1 %-ából befolyt összeg: 195.969,- Ft.

Az alapítvány támogatta az erdei iskolát, az iskolai naptár kiadását, színházlátogatást, az énekkarosok kirándulását és a Bencés kupa sportversenyt.

Kérjük, hogy a 2018. évi adóbevallásban az alapítványi 1 %-ot a Tihany Iskoláért Alapítvány javára fordítsák.

Bővebben: Tihany Iskoláért Alapítvány