Aktuális hírek

Ballagás és tanévzáró - 2019.

Szeretettel meghívjuk Önöket a
2019. június 15-én
tartandó  ballagási ünnepségünkre, emlékdiploma átadására és tanévzárónkra, amely
a Tihanyi Bencés Apátságban 9.00 órakor
kezdődik, majd az iskolában folytatódik. A Tihanyi Bencés Iskola tantestülete nevében Radó László igazgató

Étkezési díjak befizetése - 2019. június

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2019. június hónapra esedékes étkezési térítési  díjakat 2019. május 29-30-án (szerda- csütörtök) lehet majd befizetni az iskolában.  MKB SZÉP kártyával csak ezeken a napokon fizethetnek.

Azok, akik jelezték, hogy átutalással szeretnének fizetni, számlát kapnak és kérjük, a számlán szereplő bankszámlaszámra utalják át a térítési díjat. Számlázással kapcsolatos kérdéseikkel Somogyi Judit iskolatitkárhoz fordulhatnak.

Az ebéd lemondása hétköznap 6.00-14.30-ig lehetséges a 87-448-514-es telefonszámon illetve e-mailben az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen. (Aki teheti, e-mailben mondja le gyermeke étkezését hiányzás esetén!) A gyermekétkeztetést Tihany Község Önkormányzata által fenntartott konyha látja el.