Étkezési díjak befizetése - 2022. április

A 2022.április hónapra esedékes étkezési térítési díjakat 2022. április 1-jén, pénteken és 4-én, hétfőn lezárt borítékban legyenek szívesek beküldeni az iskola konyhájára!

MKB Szép kártyával csak és kizárólag a megadott napokon tudnak fizetni!

Azok, akik jelezték, hogy átutalással szeretnének fizetni, számlát kapnak és kérjük, a számlán szereplő bankszámlaszámra utalják át a térítési díjat. Számlázással kapcsolatos kérdéseikkel Somogyi Judit iskolatitkárhoz fordulhatnak.

Az ebéd lemondása hétköznap 6.00-14.30-ig lehetséges a 87-448-514-es telefonszámon illetve e-mailben az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen. (Aki teheti, e-mailben mondja le gyermeke étkezését hiányzás esetén!) A gyermekétkeztetést Tihany Község Önkormányzata által fenntartott konyha látja el.