IV. Tihanyi Bencés Bál

A Tihanyi Bencés Apátság, a Tihanyi Bencés Iskola és a „Tihany” Iskoláért Alapítvány szeretettel hívja és várja a tihanyiakat, az iskola munkatársait, öregdiákjait és az apátság barátait a IV. Tihanyi Bencés Bálba!

2020. február 15. szombat 18.00 – 03.00

Helyszín: a tihanyi iskola új – feldíszített – sportcsarnoka

Programok, ellátás:

ÉTEL-ITAL

–      köszöntőitalok (Törley Gála Sec, András király keserűlikőr, Anasztázia királyné levendulás likőr, Cappy narancs),

–      ötfogásos melegételes svédasztalos vacsora,

–      háromféle desszert,

–      éjféli tálalás,

–      nassolnivalók egész éjjel: magyaros csemegék (kolbász, tepertőkrém, kacsamájkrém, zöldségek), pogácsa, házisajtok, házikenyér,

–      többféle csapolt sör,

–      az asztalon: Szentkirályi szénsavas ásványvíz, Szentkirályi szénsavmentes ásványvíz, Cappy narancs, prémium üveges borok a Balatonfüred-Csopaki Borvidékről

PROGRAMOK

17.00: A Tihanyi Bencés Iskola sportcsarnokának megnyitása - köszöntőital

18.00: nyitó néptánc (pörgős mezőségi táncok), majd megnyitóbeszédek

18.30: vacsora

19.30: Pannonhalmi Bencés Big Band - jazzkoncert

20.15: tánczene a Fantasy Zenekarral

21.15: Szelle Szilárd és Polyák Rita műsora - örökzöld magyar slágerek

22.00: tánczene a Fantasy Zenekarral

23.15: tombolasorsolás értékes nyereményekkel (amelynek bevételéből a Bencés Általános Iskola tanulóit támogatják a szervezők)

00.00: éjféli tálalás

03.00: kapuzárás

ÉLMÉNY

–      fényképezősarok jelmezekkel,

–      tombola

A belépőjegy ára nagyon kedvezményes: 9.900, - Ft, amely tartalmazza a korlátlan étel- és italfogyasztást, és a zenei-kulturális programokat. A támogatói jegy ára: 20. 000,- Ft, amelynek bevételéből az iskola diákjait támogatja az alapítvány.

A jegyek 2019. december 17-től megvásárolhatók az iskola portáján.

Tiszteletteljes köszönetet mondunk mindazoknak, akik értékes tombolafelajánlással támogatják a bál megszervezését! várjuk a tombolatárgyakat, amelyeket Somogyi Juditnál, az iskola portáján lehet elhelyezni.

Ajándékozzon ragyogó élményt szeretteinek báli belépővel!