Aktuális hírek

Étkezési díjak befizetése - 2019. április

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2019. április hónapra esedékes étkezési térítési  díjakat 2019. március 28-29-én (csütörtök-péntek) lehet majd befizetni az iskolában.  MKB SZÉP kártyával csak ezeken a napokon fizethetnek.

Azok, akik jelezték, hogy átutalással szeretnének fizetni, számlát kapnak és kérjük, a számlán szereplő bankszámlaszámra utalják át a térítési díjat. Számlázással kapcsolatos kérdéseikkel Somogyi Judit iskolatitkárhoz fordulhatnak.

Az ebéd lemondása hétköznap 6.00-14.30-ig lehetséges a 87-448-514-es telefonszámon illetve e-mailben az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen. (Aki teheti, e-mailben mondja le gyermeke étkezését hiányzás esetén!) A gyermekétkeztetést Tihany Község Önkormányzata által fenntartott konyha látja el.